Ремонт модулів керування холодильників в Одесі Зовсім БЕЗКОШТОВНО викличте майстра з ремонту холодильників у м. Одеса додому! Терміновий ремонт: 048-733-32-23
Ремонт модулів управління
від сервісного центру «ХолодПлюс»
 • Працюємо з усіма брендами
 • Використовуємо тільки оригінальні деталі
 • Видаємо гарантію на виконану роботу
 • Приїдемо до вас у зручний для вас час
 • Виїзд в межах Одеси безкоштовний
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Ми працюємо з 8:00 до 20:00
Прийом заявок з сайту цілодобово

Ремонт модулів керування холодильників в Одесі


Ремонт холодильників в Одесі – сервісна послуга майстерні "Холод Плюс". Одним з найбільш уразливих технічних вузлів холодильника, і, як наслідок, що часто виходять з ладу, є модуль керування. Як правило, цей спеціальний комп'ютерний блок встановлюється в сучасні моделі холодильних пристроїв, що функціонують за технологією так званої «сухої заморозки» або NoFrost. Модуль управління холодильника являє собою одну або кілька плат, що відповідають за весь функціонал охолоджувального пристрою. В силу кількості завдань, модуль нерідко перевантажується і виходить з ладу, тому терміновий виклик майстра з ремонту холодильників в Одесі залишається дуже актуальним.

Багато досвідчених умільців, які мають стаж у ремонті холодильних пристроїв, знають, що старі моделі холодильників вітчизняного виробництва досить прості. Їхня система складається з трьох технічних вузлів – компресора, термостата та пускового реле. Сучасні моделі холодильників практично напхані різноманітними удосконаленнями, які значно розширюють звичний для користувачів функціонал пристрою. Саме внаслідок такого різноманіття можливостей, потрібна наявність спеціального блоку керування холодильником, який відповідав би за розподіл усіх завдань і надавав власнику можливість контролю.

Ми пропонуємо:

 • зручний графік майстрів. Працюємо з 9-00 до 21-00 без вихідних;
 • фахівці приїжджають у зручний для Вас час;
 • кожен спеціаліст має при собі необхідне обладнання та деталі для діагностики та ремонту холодильника, як локального, так і капітального;
 • під час ремонту використовуються лише оригінальні або сертифіковані виробником холодильників деталі;
 • маючи великий досвід і високу кваліфікацію, фахівці проводять ремонт холодильника в найкоротші терміни;
 • та всю виконану роботу та деталі ми даємо гарантію (залежно від поломки холодильника гарантія варіюється);
 • виїзд спеціаліста з Одеси БЕЗКОШТОВНО.

Викликати майстри для ремонту холодильників:

Тел: (048) 733-32-23, (097) 286-00-72

Сучасні модулі та блоки управління холодильником цілком можна віднести до розряду нових та високотехнологічних деталей. А тому, для якісного їх ремонту необхідний практичний досвід і чималі знання. Саме тому варто довірити виправлення модулів управління майстрам з ремонту холодильників в Одесі сервісного центру «Холод Плюс». Для виконання дійсно якісного ремонту не варто користуватися послугами домашніх фахівців без досвіду роботи. Також рекомендується утриматися від послуг сервісних служб, які працюють без позитивних рекомендацій. Багато хто з них працює за принципом «не можемо відремонтувати – міняємо», а повна заміна модуля управління може обійтися зовсім недешево, оскільки Вам доведеться сплатити вартість не лише робіт, а й нової запчастини.

Фахівці нашого сервісного центру з ремонту холодильників вдома в Одесі готові швидко та гарантовано повернути Вашу техніку до ладу, надавши оперативну технічну допомогу. Висококваліфіковані умільці не рекомендують виконувати ремонт холодильника своїми руками, тому що у випадку з поломкою блоку управління Ви ризикуєте остаточно зламати пристрій, збільшивши вартість ремонту.

Ми ремонтуємо:

Несправності:

Конкурентні переваги майстрів сервісної служби «Холод Плюс»
БЕЗ ВИХІДНИХ
Ремонт холодильників в Одесі та передмісті спеціалістами служби «Холод Плюс» виконується у будь-який день тижня з 9 до 22. Ми працюємо без вихідних.
ГАРАНТІЯ
Майстри служби «Холод Плюс» несуть відповідальність за всі роботи, гарантія на ремонт складає від 3 місяців до 1 року.
ВИГІДНО
Нашим ремонтникам доступні запасні частини та деталі холодильників європейського виробництва за оптимальними цінами, що дозволяє пропонувати клієнтам розумну вартість ремонту.
ЗНИЖКА
Постійні клієнти або рекомендації можуть скористатися спеціальною знижкою, що дозволяє заощадити 10% від вартості ремонту холодильника.
ТЕРМІНОВІСТЬ
Головним принципом служби «Холод Плюс» є виконання ремонтно-налагоджувальних робіт вдома у клієнта. Терміновий ремонт холодильників в Одесі заощадить не лише Ваші фінансові кошти, але й чимало часу.
Залиште заявку на ремонт вашого холодильника
АБО Зателефонувати нам ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
Ми працюємо з 8:00 до 22:00
Холод Плюс
ул. Косвенная (Вегера), 55
Одесса, Украина

+38(096) 708-52-66 +38(066) 098 00 35