Ремонт холодильників в Одесі від сервісного центру «ХолодПлюс»
від сервісного центру «ХолодПлюс»
  • Працюємо з усіма брендами
  • Використовуємо тільки оригінальні деталі
  • Видаємо гарантію на виконану роботу
  • Приїдемо до вас у зручний для вас час
  • Виїзд в межах Одеси безкоштовний
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Ми працюємо з 8:00 до 20:00
Прийом заявок з сайту цілодобово
Конкурентні переваги майстрів сервісної служби «Холод Плюс»
БЕЗ ВИХІДНИХ
Ремонт холодильників в Одесі та передмісті спеціалістами служби «Холод Плюс» виконується у будь-який день тижня з 9 до 22. Ми працюємо без вихідних.
ГАРАНТІЯ
Майстри служби «Холод Плюс» несуть відповідальність за всі роботи, гарантія на ремонт складає від 3 місяців до 1 року.
ВИГІДНО
Нашим ремонтникам доступні запасні частини та деталі холодильників європейського виробництва за оптимальними цінами, що дозволяє пропонувати клієнтам розумну вартість ремонту.
ЗНИЖКА
Постійні клієнти або рекомендації можуть скористатися спеціальною знижкою, що дозволяє заощадити 10% від вартості ремонту холодильника.
ТЕРМІНОВІСТЬ
Головним принципом служби «Холод Плюс» є виконання ремонтно-налагоджувальних робіт вдома у клієнта. Терміновий ремонт холодильників в Одесі заощадить не лише Ваші фінансові кошти, але й чимало часу.
Ремонт модулів управління
Заміна компресора
Заправка фреоном

Ремонт холодильників в Одесі від сервісного центру «ХолодПлюс»


Терміновий ремонт холодильників в Одесі – пріоритетний напрямок діяльності компанії «Холод Плюс», яка протягом понад 5 років займає впевнені позиції у сфері ремонту побутової техніки на території міста Одеси та передмістя. Майже 95% всіх ремонтних робіт здійснюються у клієнта вдома та виконуються протягом 24 годин з моменту надходження заявки.

Сервісний ремонт холодильника в Одесі – оптимальне рішення у разі непередбаченої поломки цього важливого для повсякденного життя побутового пристрою. Вихід холодильника з ладу, як правило, відбувається в найнезручніший момент. Цілком несподівано Ваш поточний темп побутового життя виявляється порушений - від швидкопсувних продуктів доводиться швидко позбавлятися, а проблема ремонту відсуває ряд інших важливих справ на другий план. «Холод Плюс» пропонує найзручніше вирішення цієї проблеми, адже тільки наша служба спеціалізується на терміновому ремонті холодильників в Одесі та передмісті. До Ваших послуг майстерність справжніх фахівців, які мають гідний рівень кваліфікації, а також великий практичний досвід. Майстри з ремонту холодильників в Одесі служби «Холод Плюс» виконають оперативне та високоякісне лагодження як вітчизняних, так і імпортних моделей.

Сучасний ринок охолоджувальної техніки багатий на новинки та свіжі технічні рішення, а тому сьогодні кваліфікація та рівень знань ремонтника має величезне значення. Спеціалісти служби з ремонту холодильників в Одесі «Холод Плюс» готові гарантовано впоратися з будь-якою поломкою. У 98% випадків наш фахівець усуває несправність прямо на місці, і лише у 2% виникає необхідність транспортування пристрою до майстерні для повномасштабної діагностики.

Потрібен терміновий ремонт холодильника? Викличте майстра додому безкоштовно!

Вашому холодильнику потрібний терміновий ремонт? Ви можете швидко викликати майстра з ремонту холодильників на будинок в Одесі. Для цього необхідно зв'язатися з менеджером сервісного центру «Холод Плюс» та залишити заявку. Фахівець прибуде на будинок для ремонту в обумовлені терміни.

Багато хто знає не з чуток, наскільки неприємною може виявитися раптова поломка холодильника. Які псуються продукти і неприємний запах змушують вирішити питання з ремонтом пристрою якнайшвидше. Тому рекомендується скористатися за допомогою наших професійних майстрів. Теоретичні знання та практичний досвід майстрів з ремонту холодильників в Одесі сервісної служби «Холод Плюс» дозволять виконувати ремонт на найвищому рівні, точно в строк і з наданням гарантії.

Якщо Ваш холодильник зламався і це загрожує стати справжнім головним болем, ми готові розпочати оперативну роботу щодо вирішення Вашої проблеми одразу ж після надходження заявки. Виклик майстра з ремонту холодильників в Одесі на будинок, а також діагностика побутового приладу, що здійснюється ним, безкоштовні!

До основних поломок холодильника відносяться:

  • вихід з ладу терморегулятора (холодильник не вимикається);
  • пускового реле (холодильник не вмикається);
  • забита капілярна трубка (морозилка працює, холодильна камера немає);
  • вийшов з ладу компресор;
  • витік фреону (холодоагенту).

Сервісний ремонт холодильників необхідний у тому випадку, якщо робота побутового виробу стає незадовільною. Холодильник перестає охолоджувати харчові продукти, починає іскрити в зонах порушеної електропроводки, видавати додатковий шум або навіть перестати просто включатися. У всіх цих випадках необхідне втручання кваліфікованого майстра з ремонту холодильників, який здатний провести весь комплекс ремонтно-налагоджувальних робіт.

Ми ремонтуємо:

Несправності:

Ціни на ремонт холодильників

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

0
грн.
Вартість виклику під час ремонту
0
грн.
Вартість діагностики під час ремонту
100
грн.
Вартість виклику та діагностики без ремонту
Найменування послуги Вартість
Заміна термостату 240-360 грн. Замовити
Заміна пускового реле 230-340 грн. Замовити
Усунення засмічення капілярної трубки та подальша заміна фільтра, заправка фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна мотор компресора 550-700 грн Замовити
Усунення витоку зовнішнього випарника та подальше заправлення фреоном 550-750 грн. Замовити
Усунення витоку внутрішнього випарника в запіненій частині шафи 900 грн. Замовити
Заміна датчика 260-340 грн. Замовити
Заміна вентилятору 260-340 грн. Замовити
Відновлення модуля управління від 450 грн. Замовити
Переставити двері на іншу сторону 250 грн. Замовити
Залиште заявку на ремонт вашого холодильника
АБО Зателефонувати нам ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
Ми працюємо з 8:00 до 22:00

Майстри нашого сервісного центру здійснюють ремонт моделей таких вітчизняних (радянських) та імпортних марок холодильників, як: Ardo, Ariston, AEG, Bosch, Beko, Candy, Daewoo, Electrolux, Gaggenau, Hansa, Hitachi, Indesit, Liebherr, LG, Liberton, Samsung , Siemens, Sharp, Toshiba, Vestfrost, Whirlpool, Zanussi, Айсберг, Атлант, Апшерон, Бірюса, Донбас, Зіл, Мінськ, Світ, Норд, Ока, Орськ, Саратов, Смоленськ, Снайге, Стінол, Хелкама, Чинар і т.д.

Скільки коштує полагодити холодильник?

Вартість ремонту холодильника можна порахувати у відповідному розділі нашого сайту. Наші послуги розповсюджуються по території Одеси та її передмість: селище Таїрове, Котовського, Черемушки, центр, село Котівка, Наті, Усатове, Нерубайське, Нова Долина, Авангард, Крижанівка, Фонтанка, Совіньйон, Чорноморка, Іллічівськ та інші населені пункти у 20-ти кілометровій зоні.

З нами Ви гарантовано

Отримаєте швидкий та якісний ремонт
Гарантія на ремонт
Холод Плюс
ул. Косвенная (Вегера), 55
Одесса, Украина

+38(048) 704 05 23 +38(066) 098 00 35